contact

contact icon

Contactează un specialist în peisagistică

Suntem deschiși oricărei provocări

Asset 377

Informatii Contact

Pentru orice fel de informaţie vă
stăm la dispoziţie cu următoarele
modalităţi de contact:

CLUJ – NAPOCA

400376, Aleea Stadionului Nr. 2 Et. 2
Cluj-Napoca, Romania
Mobil: +40 745 666 762 INFORMAȚII
Mobil:+40 742 182 914 OFERTARE

ECO GARDEN CENTER

400495, Calea Turzii nr.289
Cluj-Napoca, Romania
Mobil +40 726 133 738
Mobil +40 748 901 768
office@garden-center.ro

BUCURESTI

010031, str. Ion Câmpineanu nr.11, etaj 6, cod 6.05
Cladirea UNION INTERNATIONAL CENTER
Mobil +40 742 193 792
bucuresti@ecogardenconstruct.com

LONDRA

44 Broadway, E15 1XH
Londra, UK
Mobil +44 7453 132 552
Mobil +44 7309 064 152
info@ecogardenconstruct.com

CHIȘINĂU

Str. Onisifor Ghibu 10 ap.111
Chisinau, Republica Moldova
Mobil +373 799 10000
adrian.andronic@ecogardenconstruct.com
Asset 378

Direct mail

Ne poti contacta direct la
departamentul dorit folosind
urmatoarele adrese

General contact

office@ecogardenconstruct.com

Departamentul Vânzări

comercial@ecogardenconstruct.com

Departamentul Achizitii

achizitii@ecogardenconstruct.com

Departamentul GDPR

gdpr@ecogardenconstruct.com

Departamentul Marketing

marketing@ecogardenconstruct.com

Departamentul Coordonare

organizare@ecogardenconstruct.com

Achizitii Publice si Licitatii

achizitii.publice@ecogardenconstruct.com

Departamentul Resurse Umane

hr@ecogardenconstruct.com

Departamentul Ofertare

ofertare@ecogardenconstruct.com

Departamentul Topografie

topografie@ecogardenconstruct.com

Departamentul Financiar-Contabil

financiar@ecogardenconstruct.com contabilitate@ecogardenconstruct.com

Departamentul Parc Auto

auto@ecogardenconstruct.com

Asset 379

Simplu si rapid

Foloseste formularul de contact
pentru un contact rapid si eficient.

***Ai toate departamentele incluse in formular.