contact

contact icon

Contactează un specialist în peisagistică

Suntem deschiși oricărei provocări

Asset 377

Informatii Contact

Pentru orice fel de informaţie vă
stăm la dispoziţie cu următoarele
modalităţi de contact:

Cluj Arena Stadium

400376, Aleea Stadionului Nr. 2 Et. 2
Cluj-Napoca, Romania
Mobil:
+40745666762 INFORMAȚII GENERALE
+40745205070 OFERTARE

Garden Center Cluj

400495, Calea Turzii nr.289
Cluj-Napoca, Romania
Mobil +40726133738
office@garden-center.ro

LONDON

14 Bessemer Close, Langley, Slough
SL3 7HD, London, UK
Tel/fax + +447814412435
Mobil +447438381784
office@ecogardenconstruct.com

MILANO

27 Via Cavour, 22063 Cantu, Italy
Tel/fax +393298198949
Mobil +40745666762
office@ecogardenconstruct.com

MIAMI

Mobil +17864251605
office@ecogardenconstruct.com
Asset 378

Direct mail

Ne poti contacta direct la
departamentul dorit folosind
urmatoarele adrese

General contact

office@ecogardenconstruct.com

Departamentul Juridic

juridic@ecogardenconstruct.com

Departamentul Achizitii

achizitii@ecogardenconstruct.com

Departamentul GDPR

gdpr@ecogardenconstruct.com

Departamentul Marketing

marketing@ecogardenconstruct.com

Departamentul Coordonare

organizare@ecogardenconstruct.com

Achizitii Publice si Licitatii

achizitii.publice@ecogardenconstruct.com

Departamentul Resurse Umane

hr@ecogardenconstruct.com

Departamentul Ofertare

ofertare@ecogardenconstruct.com

Departamentul Topografie

topografie@ecogardenconstruct.com

Departamentul Financiar-Contabil

financiar@ecogardenconstruct.com contabilitate@ecogardenconstruct.com

Departamentul Parc Auto

auto@ecogardenconstruct.com

Asset 379

Simplu si rapid

Foloseste formularul de contact
pentru un contact rapid si eficient.

***Ai toate departamentele incluse in formular.